Jamie Logan hapisten çıktıktan sonra erkek kardeşi Ve kuaförlük yapan kız kardeşiyle birlikte büyük bir banka soygunu planlar. bütün planları yapar ve bankanın etrafında araştırma yaparken bir fbi ajanının dikkatini çeker. Dedektif fbi ajanı bu Banka Soygununu önceden hisseder ve kahramanlarımızın peşine düşer. Ancak ne polis ve jandarma ne başka bir şey kahramanlarımızı durduramayacak ve bunlar bankayı Eninde sonunda soyacaklardır. Lakin ailenin geri kalan Diğerleri de Bu soygun işine karışırlar ve büyük bir komedi curcuna başlar.
Bol yıldızlı filmin kadrosunda Channing Tatum, Adam Driver, Seth MacFarlane, Riley Keough, Katie Holmes, Katherine Waterson, Dwight Yoakam, Sebastian Stan, Brian Gleeson, Jack Quaid, Hilary Swank ve Daniel Craig yer alıyor.

Alternatif Kaynaklar
Şanslı Logan HD-TS Bedava Vizyon Filmi izle
7.3

Şanslı Logan HD-TS Bedava Vizyon Filmi izle | HD

  • Etiketler:

Jamie Logan hapisten çıktıktan sonra erkek kardeşi Ve kuaförlük yapan kız kardeşiyle birlikte büyük bir banka soygunu planlar. bütün planları yapar ve bankanın etrafında araştırma yaparken bir fbi ajanının dikkatini çeker. Dedektif fbi ajanı bu Banka Soygununu önceden hisseder ve kahramanlarımızın peşine düşer. Ancak ne polis ve jandarma ne başka bir şey kahramanlarımızı durduramayacak ve […]

Yorum Ekle

spoiler butonu