• Rastgele
 • Üye kayıtları durdurulmuştur. Lütfen daha sonra deneyiniz.

  En Son Eklenen Videolar Güncellendi

  • Tek Part
  The Man from Earth Holocene izle 1080pTürkçe Altyazılı
  • IMDb puanı: 5.9
  • Yapım yılı: 2017
  • İzlenme:
  • Yorum: 1 Yorum
  • Tarih:

  The Man from Earth Holocene 1080p filmi izle.10 yıl önce bir üniversite profesörü olarak çalışırken arkadaşlarına aslında yüzyıllardır yaşayan bir mağara adamı olduğunu anlatarak kendisi ve bizleri tarih boyunca büyüleyici ve ölümsüzlüğe doğru bir yolculuğa başlatıyor. Bilim kurgu yazarı Jerome Bixby’nin (“Star Trek”, “The Twilight Zone”) esinlenerek, The Earth From: Holocene, bizleri eşsiz bir yolculuğa davet etmektedir…iyi seyirler

  Film Hakkında Düşüncelerinizi Paylaşınız

  Spoiler Ekleyin

  1 yorum yapılmış "The Man from Earth Holocene izle 1080p"

  1. Avatar
   Halil 24 Mayıs 2018 03:59

   bu salak herif anlatırken insanlardan bir şey öğrendiğinin farkında değil. yani gerçekte öğretmenden öğrenir. öğrendiği kişilerde başka öğretmenden öğrenir. yyani akıl içinde bilgisi olan biri ancak bana bilgi verir o kişi da bir bşaşkasından bilgi alır. sadece dünya hayatında yalan söylemek bile bilgiye dahildir. yalan söylemek vicdani bir şey. bu kısım dışında bu durum Hz. Adem Peygamberimizden iliml geldiğimize açık delildir. yani Peygamberlerimiz ilim getirir bizde onlardan öğreniriz. Hz. Mevlana Ustasız çırak çıraksız usta olmaz der. öğrenmek iç güdüseldir ama öğretmek fiziksel yapılır. yani karşı taraftaki iradeli bir kişiden öğrenebiliriz. bunların durumlarıo vardır. eylem öğrenmek için öğretmenden eylemleri bilmek şarttır. varlık öğrenmek ise bir öğretmenden varlıkların size aktarılması şarttır. haliyle bir aslana bakınca aslanın davranışı tamamen sıfatsaldır bu da bir öğrenmektir fakat hayvanın hareketlerini öğrenmek bilinmeyen bir konum olmaz. yani aslan hayvan bitki gibi kavramları öğrenmemiş olsak biz o hayvana bir isim dahi veremeyiz. isim kavramını ve bunların kullanım şekillerini öğrendiğimizen yeni bir benzer bir şey görürsek onu yeni isimlendirirz. ancak bu kısım sadece suretsel kısımdır. dünyadaki herşey şekilden ibarettir. insan bedeni hayvanlar bitkiler doğa. insanın ayakta kalması bir ruh olmadığı surece olanaksızdır. lakin bilgiyi öğretmenden aldığımıza göre ruhun varlığı bilgisi delili ile de vardır.

   bu film soytarılıktan başka bir şey değil. zatenamçları belli insanları bilgsizi duruma sokmaktan başka bir şey değil. sadece ilim sahipleriinsanlar için uığraşırlar. bunlar sapkın saçma sapan şeyleri yaymakla uğraşıyorlar. ve türkiyeye yaymak için bi taraflarını yırtıyorlar. olan biten bu. pagan gelenekleri.

  The Man from Earth Holocene izle 1080p